У Луцьку розпочався Чемпіонат з кікбоксингу

У Луцьку в AdrenalinCity вперше розпочався відритий Чемпіонат Волинської області з кікбоксингу «ISKA», на який завітало близько 100 учасників.

Джерело: Перший канал соціальних новин

Впродовж двох днів, 24-25 травня, кікбоксери виборюватимуть звання чемпіонів.

«Насправді Луцька міська рада старається зробити так, щоб спорт та здоров’я волинян були на найвищому рівні. Ми прикладаємо максимально зусиль та стараємося допомогти і Федерації кікбоксингу, й іншим федераціям, аби мати можливість проводити такі змагання», – розпочав заступник міського голови Костянтин Петрочук.

За словами президента Волинської федерації кікбоксингу Віталія Бондара, сюди з’їхалися не лише волиняни, а й гості з Тернопільської, Рівненської, Львівської, Закарпатської областей.

«Це історичний момент, адже сьогодні вперше проводиться такий чемпіонат. Федерацію заснували лише півроку тому, але наші спортсмени вже мали честь представляти область на міжнародних змаганнях», – сказав Бондар.

Він додав, що переможці обласних змагань претендуватимуть на місце в Чемпіонаті України.

«Першочергово ці змагання організовані для дітей. Наші спортсмени повернулися із Чемпіонату світу, тобто вони вже трохи «накатані». А меншим теж хочеться взяти участь у змаганнях.  Тут ми поєднали і дорослих, і дітей, для яких підготували різні дисципліни», – поділився тренер команди «Adrenalin kickboxing team» Андрій Підвальний.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.