Керівництво

Президент федерації
Бондар Віталій Валерійович
14.04.1983 р.н.


Віце-президент

Разумовський В`ячеслав
Володимирович

29.10.1980 р.н.


Віце-президент
Подвальний Андрій Миколайович
17.05.1990 р.н.

Головний секретар
Мордик Микола Юрійович
18.12.1975 р.н.

Віце-президент
Пеніщук Андрій Богданович
30.04.1978 р.н.


Віце-президент
Муравський Олександр Васильович
18.01.1981 р.н.

Віце-президент
Кватирко Олександр Михайлович
26.10.1981 р.н.

НАГЛЯДОВА РАДА

Gryshko-Oleksandr
Грушко Олександр Вікторович

14.01.1990 р.н.

Kuts-yurijКуць Юрій Сергійович
06.11.1978 р.н.