Святкові вітання від Президента Волинської федерації кікбоксингу

Привіт друзі!

Подарунки закуплені, наряди підібрані, святкове меню і сценарій Нового року 2020 вже складені. Федерація кікбоксингу ISKA як завжди на висоті)))

У 2019 році ми досягнули поставлених цілей! А це означає, що перед нами відкриваються нові горизонт та вершини, які нам під силу здолати. Наші спортсмени перемагали на змаганнях різного рівня. Від чемпіонату області до чемпіонату світу і кожна перемога для нас важлива. Адже з маленьких кроків починаються великі справи, ми свій шлях розпочали в 2017 році і впевнено рухаємось вгору. В цьому році наші спортсмени вибороли загально командну першість Кубку України здобувши 12 золотих медалей. Срібло чемпіонату Світу який проходив в Ірландії. Чотири нагороди, дві золоті, срібло та бронза Кубку Європи який проходив в Польщі, вибороли спортсмени нашої федерації.
Я радий що ми з Вами працюємо як одна команда і це перетворюється в перемоги наших спортсменів в ринзі.
Пропоную продовжувати в такому ж дусі і в 2020 році. Адже попереду нас чекають нові виклики та перемоги.

У Новий рік ми візьмемо з собою тільки хороше, а неприємності і невдачі забудемо. Час для нових справ і нових завдань! Прагніть до нових цілей і нових висот! Нехай новорічна ніч стане чарівною не тільки для дітей, а й для нас.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

1 коментар до “Святкові вітання від Президента Волинської федерації кікбоксингу

  • 25 Грудня, 2019 о 8:19 am
    Permalink

    Дякуємо за чудові слова та гарні побажання. А з свого боку скажу що немає не здоланних висот. Будемо старатись. Усіх з наступаючими святами.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.