Чемпіонат Європи!
Чемпіонат Європи з кікбоксингу 2025р. який проходив в Мальті для нас закінчилися. Нажаль цього разу Волинь не принисла в скарбничку збірної жодної медалі. В чемпіонаті Європи – 2025 приймали участь 20 країн, 602 учасника.
Артур поступився Норвежцю((( Але без поразок не буває перемог! Ми зробили висновки і вже будемо готуватися до нових змагань!
Дякую вам за підтримку! Майбутні перемоги попереду!



