Чемпіонат світу з кікбоксингу вперше пройде в Україні

Джерело: ukrinform.ua
6  березня 13.00 Чемпіонат світу з кікбоксингу вперше пройде в Україні з 1 по 6 травня  2018 року

Організатор: Міністерство молоді та спорту України; Федерація кікбоксингу України «ISKA».

Учасники: Ярослав  Войтович – заступник міністра молоді та спорту України; Олег Мандзюк – президент Федерації кікбоксингу України «ISKA»; Геннадій Дворецький – заступник президента Федерації кікбоксингу України «ISKA»; Володимир Бульба – радник міністра молоді та спорту України, співзасновник РМК «Спільна Перемога»;  Олександр Тищенко – заслужений артист України.

Коротко. З 1 по 6 травня 2018 року у місті Києві пройде Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA (Інтернаціональна спортивна кікбоксерська асоціація). Ця спільна з Міністерством молоді та спорту ідея була підтримана на засіданні Ради директорів міжнародної організації ISKA у грудні 2017 року в Парижі (Франція).

За високі міжнародні досягнення (3-тє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу 2017 у Греції) і прогрес у розвитку та популяризації кікбоксингу нашій країні, крім Чемпіонату світу серед дорослих, у ці само строки, надано право провести і Чемпіонат Європи серед дітей та юніорів!

Це безпрецедентна і масштабна подія в історії кікбоксингу і спорту в цілому, що підтверджує рівень довіри до України!

Попередні заявки до участі в Чемпіонаті вже подали понад 50 країн світу!

Нагадаємо, що одним із перших Чемпіонів світу з кікбоксингу свого часу був і мер міста Києва Віталій Кличко.

Довідково. Церемонія відкриття Чемпіонату світу, з яскравим гала-концертом «СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА» запланована  на 2 травня 2018 року в МВЦ, Броварський проспект, 15.

Підсумкові матеріали:

До Києва приїдуть спортсмени з понад 50 країн.

2 травня в Києві стартує чемпіонат світу з кікбоксингу. Змагання триватимуть до 6 травня. До Федерації кікбоксингу України (ISKA) надійшло понад 50 заявок на участь з різних країн світу, серед них – Росія. Про це повідомляє Укрінформ.

«Дуже високі показники на міжнародній арені дозволили нам вибороти в конкурентній боротьбі право на проведення чемпіонату світу в місті Києві у травні цього року» – заявив президент Федерації кікбоксингу України ISKA Олег Мандзюк.

Також стало відомо, що в період з 2 по 6 травня проходитиме ще одна важлива спортивна подія – юніорський чемпіонат світу з кікбоксингу.

Нагадаємо, що в 2014 році на чемпіонаті світу з кікбоксингу в Португалії збірна України зайняла 7 місце, на змаганнях в 2015-у – 6 місце. А вже в 2017-у, в Греції, українська команда завоювала 61 медаль, 31 з яких – «золото» та посіла 3 загальнокомандне місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.